TERMINARZ

W cenie - warsztaty, dwa obiady ( sobota i niedziela) , nocleg ( WC,TV)

399 zł -  jeśli u nas już byłaś. Cena regularna 450 zł.

* pokoje wolne od soboty rana, warsztaty od 11 :) wymeldowanie w niedzielę po obiedzie

 

"Twórcze weekendy" - wybierz swój !!! Wszystko pomieszane z poplątanym! Pomieszamy sobie w  świecie decoupage, powertex, mixmedia artis, akrylowe love, kwiatków warstwowych, embossingu, szablonów, struktur, złoceń, srebrzeń, chlapań i cieniowań! Odwiedzimy świat szyciowy Tildy !!! A może filcowanie ??? Wybierz co Ci pasuje, pakuj się i przyjeżdzaj! Jesteśmy tu dla Ciebie! Nie będą to warsztaty wieloosobowe. Maksymalnie będzie Was 4! W tym roku działamy w systemie prestiż ;) No chyba że masz ochotę zebrac grupę i wpaść - też można!

 

Terminarz: no bo to jest tak ... wybierz sobie kurs i dowolny weekend w pażdzierniku, listopadzie lub grudniu ( oprócz  swiąt ) , zadzwoń i przyjedź ;) <3 Nasze życie to tworzenie, robimy to na okrągło ;)

 

"Świat Tildy " - słodkie szycie - chciałabyś stworzyć coś ze świata Tildy ? :) Proszę bardzo! ... przejżyj katalogi i twórz :) Skup się na wybranym wzorze i czerp radość z tworzenia! Pokażemy Ci jak korzystać z katalogu, damy materiał i pomożemy Ci przebrnąć przez tajniki domowego krawiectwa :)

"Filcowanie po raz pierwszy " - stwórz dreda i zbuduj kwiat, poturlaj kuleczki :) albo pas albo opaskę :)

" Decoupage dla początkujących" - przyjedź i zapytaj o co chcesz :) Poznaj tę niesamowitą technikę użytkową która jest początkiem wspaniałej przygody! dostajesz cztery deseczki na których tworzysz 4 obrazki różnymi sposobami.

" Mixed media po mojemu " - słodka skrzynia

"Quilling " - kolorowe paseczki - poznaj tę niesamowitą technikę od podstaw

"Kaligrafia" - naucz się pięknie pisać

 

 

 

Nie musisz być uzdolniona plastycznie !! Wystarczą sprawne ręce i cierpliwość :)

W każdej z nas jest artystka !!!

 

Daj się zaskoczyć, nie pożałujesz !!!!

Pracuj własnym przyjemnym tempem - nikt nigdzie się nie śpieszy !!!

Pyszne obiadki , kawki, herbatki i ciacho!!!

Nocleg w przytulnym pokoiku - jak na koloniach - jedno, dwu i trzyosobowe pokoje z TV i WC.

Czas na oddech nad brzegiem morza!

 

 

 

słodka skrzynia

 

decoupage

mixed media po mojemu 

mixed media po mojemu

decoupage

mixed media po mojemu

 

mixed media po mojemu

powertex

 

 

 

ZAPISY mejlowo

ustronnybabiniec@tlen.pl

506 991 418 / 512 150 219

zadatek 250 zł

tytuł : imię nazwisko, termin turnusu

 

 

 

 

 ... a więc pytasz jak to będzie wyglądało i co masz ze sobą zabrać? OK, a więc w punktach kilku piszemy co będzie się działo :)

 

 

 

 

1. Zabierz ze sobą wygodny strój na spacery - sportowy! Niedaleko jest basen , więc i strój się przyda:) A do pracowni weś fartuszek i ciuchy których nie szkoda bo sporo preparatów nie chce za bardzo schodzić ....

 

 

 

 

2.  Zakwaterowanie - hmmm .... o 16.00 ale jak jedziesz z daleka możesz być wcześniej, daj znać! Pobyt może być również wydłużony ,dopłata 50 zł za sam nocleg:)

 

 

 

 

3. Zabierz ze sobą swój ulubiony zestaw pędzli z włosiem sztucznym płaskim do kleju, farb, mediów ...  igłę cieniutką, nożyczki ostre małe i duże. 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Przydasie - kokardy, kwiatki, serwetki - owszem bierz! choćby na wymianę albo do korzystania. To wszystko będzie, ale nie kupimy całego świata ( a byśmy chciały) więc Kochana bierz co Ci w domu zalega i ruszaj nad morze, czekamy!

 

 

 

 

Natka i Jadzia <3

 

 

 

PATRONI